İlham Veren Lojistik Uygulamalar

Whitney leaning against a railing on a downtown street

Tüm nakliye ve lojistik operasyonlarının parmaklarınızın ucunda olmasını ister misiniz? Müşterilerinizi gönderilerinin konumu hakkında güncel tutmak ister misiniz? Filonun hareketini 7/24 esasına göre izlemek ister misiniz? Peki, bir nakliye ve lojistik işletmeniz olduğunda bu soruların cevaplarını bulmanız gerekiyor.

Lojistik Uygulamaları Geliştirmenin Önemi

Müşterilerin bazen lojistik hizmet sağlayıcılarla iletişim kurarken, gönderilerini almak için günlerce beklediği günler geride kaldı. Günümüzün veri odaklı dünyasında, teknolojiden anlayan müşteriler, gerekli tüm bilgilere hareket halindeyken erişmek istiyor. Orada, bir mobil uygulama geliştirme şirketi, lojistik ve nakliye işi için yardım eli uzatabilir.

Lojistik uygulama geliştirme, nakliyecilerin teknolojik gelişmeleri süreçlerine entegre etmelerine ve her yerde ve her zaman gerçek zamanlı veriler sağlayarak müşteri deneyimini iyileştirmelerine yardımcı olabilir. Filo kontrolünden yönetimine kadar zengin özelliklere sahip lojistik uygulamalar ile mümkündür.

Taşımacılık işiniz için çeşitli uygulama çözümlerini inceleyelim.

Ulaştırma ve Lojistik Sektörü için Uygulama Türleri:

Filo Yönetimi
Bu uygulama, filoyla ilgili verileri toplar ve araçların gerçek zamanlı konumunu gösterir. Bu tek duraklı mobil uygulama çözümü ile filoyu yönetebilirsiniz.

İsteğe Bağlı Lojistik
Müşterileriniz bu uygulama sayesinde lojistik ve ulaşım hizmetlerinizi istedikleri zaman ve istedikleri zaman kullanabilirler. 7 gün 24 saat sipariş kaydı yapmanızı sağlar.

Depo Yönetimi
Depo, nakliye işinin yönetiminde önemli bir rol oynar. Depo yönetimi uygulaması, depolamayı ve depoyla ilgili genel süreci basitleştirmek için tasarlanmıştır.

İzleme
Bu uygulama, sürücünün hareketini izlemenizi ve izlemenizi sağlar ve size rota hakkında bir fikir verir. Konum hakkında gerçek zamanlı güncellemeler almak yararlıdır.