BİR İŞVEREN OLARAK İŞ İLANLARIMI NEDEN SMARTHRONLİNE ÜZERİNDEN YAYINLAMALIYIM?

Whitney leaning against a railing on a downtown street

Günümüzde işverenler, işçi alımı için çeşitli kariyer platformlarına iş ilanları verir ve iş arayanlar da iş bulmak için bu ilanlara başvurabilir ya da kendi profillerini oluşturarak şirketlerin kendilerine ulaşmalarını bekler. Baktığımız da kariyer platformları tek bir sektöre özel değil genel olarak tüm alanların iş ilanları ile dolup taşmıştır.

Smarthronline olarak ise diğer kariyer platformlarından farklı olarak tüm alanlar üzerinde değil, sadece tek bir alan üzerine odaklandık. Diğer kariyer platformlarına göre kullanıcı sayımız daha az olmasına rağmen ‘‘İşveren olarak neden sizi tercih edelim?’’ sorusunu sorabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için bu sorunun cevabını vereceğiz.

Lojistik Alanında Hizmet Veren Tek Kariyer Platformuyuz!

Lojistik Alanında Hizmet Veren Tek Kariyer Platformuyuz!

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var sadece ülkemiz özelinde değil tüm dünyada sadece lojistik alanında iş ilanı bulunduran tek kariyer platformuyuz. Diğer kariyer platformlarından pek çok farkımız olsa dahi Smarthronline olarak en temel farklarımızdan biri sadece lojistik alanında iş ilanları bulunduruyoruz. 

Smarthronline olarak sadece ülkemizde 50’den fazla lojistik ve taşımacılık şirketine hizmet veriyoruz. 

Lojistik Alanında Yetenek Bulmanın En Kolay Yolu

Lojistik alanında çeşitli mevkilere çalışma arkadaşları arıyorsanız, sitemiz sizin için adeta biçilmiş kaftan. Sadece lojistik alanında iş ve işçi ilanları bulundurduğumuz için diğer kariyer platformlarında saatlerce uğraşıp, belki de sonunda bulamayacağınız çalışan adaylarını sitemiz üzerinden aday havuzundan filtreleme yaparak bulabilirsiniz. 

Ayrıca arama sonuçlarında adaylarınızın kişisel bilgilerini, ilanı veren kişi izin vermeden göremiyorsunuz. Yani bir adayı değerlendirirken sadece yetkinliklerine ve iş tanımlarına bakarak o adayı değerlendiriyorsunuz. Yetkinlikleri ve iş tanımları size uyan bir aday bulduğunuz da ise o adaya mesaj atıyorsunuz. Eğer aday sizin mesajınızı onaylar ve cevap verirse ad, soyad, telefon ve mail gibi kişisel bilgileri görebiliyorsunuz. Bu sayede sitemizdeki adayları incelerken dış faktörlerden etkilenmeden adayın sadece yetkinliklerini ve iş tanımlarını değerlendirerek, şirketiniz için daha objektif bir tercih yapabiliyorsunuz.

Yetenekler Her Zaman Uluslararası Taşımacılık Veya Lojistik Alanındalar

Sadece lojistik ve taşımacılık alanında iş ve işci ilanlarımız bulunduğu için şirketinizin ihtiyaçları ve kültürüne uygun, doğru yetenekte çalışma arkadaşları bulabilirsiniz. Sitemizde 10.000’den fazla lojistik ve taşımacılık alanındaki uzmanıyla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden gerçekleşen görüşmelerde %95 geri dönüş oranı ile zamanda tasarruf edebilirsiniz.

Yeni Abonelik Modelimiz Tam Size Göre

Platformumuza üye olan şirketler, ücretsiz ve sınırsız olarak ilan yayınlayabiliyor. İlan vermenin yanında eğer bir aday ile siz iletişim kurmak istediğinizde, istediğiniz 5 adaya platform içerisinden ücretsiz mesaj gönderebiliyorsunuz. Daha sonra tercihinize bağlı olarak 3 aylık ve yıllık abonelik seçeneklerinden birini alarak adaylar ile sınırsız mesaj hakkında sahip olabilirsiniz.

Lojistik ve taşımacılık alanında çalışma arkadaşları aramak ya da lojistik alanında bir çalışan olup iş aramak veya farklı şirketler ile çalışmak isterseniz, sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ilan verebilirsiniz.